Whatsapp Tema Değiştirme

wptemadegistirme

Whatsapp Tema Değiştirme

Whatsapp Tema Değiştirme ; Eğer Whatsapp’ın kendi temasından sıkıldıysanız ve değişiklik istiyor iseniz bu yazımda Whatsapp’ta nasıl tema değiştirebileceğinizi öğreneceksiniz.

GBWhatsapp Nedir?

GBWhatsapp normal Whatsapp’ın modlanmış halidir. GBWhatsapp ile tema değiştirebilir özel gizlilik ayarları ve daha birçok şey yapabilirsiniz. İndirmek için sayfanın sonundaki linki kullanabilirsiniz.

Bilinmeyen Kaynakları Açma

İlk olarak olarak bilinmeyen kaynakları açmamız lazım. Bu her telefon için ayrı olabilir benim telefonum Xiomi Mi 8 ve bu telefon için anlatacağım. Sizin telefonunuz için yöntem farklı olabilir.

Ayarlar>Uygulamalar>Uygulamaları Yönet>Chrome (Siz farklı bir tarayıcı kullanıyorsanız onu seçin) >Bilinmeyen kaynaklardan gelen uygulamaları yükle

Bilinmeyen kaynakları açma

Whatsapp Tema Nasıl Değiştirilir ?

Bu işlemi yaptıktan sonra GBWhatsapp uygulamasını yüklüyoruz. Uygulamayı yükledikten sonra sağ üstteki kısımdan GBWhatsapp Ayarları kısmına tıklıyoruz. Ardından Temalara tıklayarak Tema İndir kısmına tıklıyoruz. Gelen ekrandan herhangi bir tema seçip yüklüyoruz.

GBWhatsapp Ayarları>Temalar>Tema İndir>Herhangi bir temayı indirebilirsiniz

Whatsapp Tema Değiştirme

Whatsapp Tema Değiştirme Video

Fatih Emre BAYRAM

Bilgisayara erken yaşlarımda başladım ve severek öğrendim nasıl kullanacağını. Bir süre sonra bildiklerimi başkalarına aktarmak istedim ve bu siteyi kurdum. Sizlere elimden geldiğince bildiklerimi aktaracağım.

Bir cevap yazın