Nasıl Yapılır?

WhatsApp

Whatsapp Mesaj Silmeyi Kapatma

Whatsapp Mesaj Silmeyi Kapatma

Whatsapp Mesaj Silmeyi Kapatma Eğer arkadaşlarınız gönderdiği mesajları siliyorsa ve ne yazdığını söylemiyorsa bunu engellemenin yolunu bu yazımda öğreneceksiniz. Bunu yapmak oldukça basit.

GBWhatsapp Nedir?

GBWhatsapp normal Whatsapp'ın modlanmış halidir. GBWhatsapp ile tema değiştirebilir özel gizlilik ayarları ve daha birçok şey yapabilirsiniz. İndirmek için sayfanın sonundaki linki kullanabilirsiniz.

Bilinmeyen Kaynakları Açma

İlk olarak olarak bilinmeyen kaynakları açmamız lazım. Bu her telefon için ayrı olabilir benim telefonum Xiomi Mi 8 ve bu telefon için anlatacağım. Sizin telefonunuz için yöntem farklı olabilir.

Ayarlar>Uygulamalar>Uygulamaları Yönet>Chrome (Siz farklı bir tarayıcı kullanıyorsanız onu seçin) >Bilinmeyen kaynaklardan gelen uygulamaları yükle

Whatsapp Mesaj Silmeyi Kapatma

Whatsapp Mesaj Silmeyi Kapatma :

Bu işlemi yaptıktan sonra GBWhatsapp uygulamasını yüklüyoruz. Uygulamayı yükledikten sonra sağ üstteki kısımdan GBWhatsapp Ayarları kısmına tıklıyoruz. Ardından en sütteki Gizlilik ve Güvenlik kısmına tıklıyoruz. Aşağıda Anti-Delete Messages Diye kısım yada bunun türkçe hali var onu aktif hale getiriyoruz.

Anti -Delete Messages özelliğini açtıktan sonra size gönderilen mesajlar hiçbir şekilde silinmeyecektir.

Whatsapp Mesaj Silmeyi Kapatma :

Etiketler:
fatih-emrefatih-emre-bayramfatihemrebayramgbwhatsap-nasil-kullanilirgbwhatsappgemisimesaj-silmeyi-kapatmasilinen-mesajlari-gormekvideogemisiwhatsappwhatsapp-mesaj-silmeyiwhatsapp-mesaj-silmeyi-kapamawhatsapp-mesaj-silmeyi-kapatmawhatsapp-mesaj-silmeyi-kapatma-gbwhatsappwhatsapp-silinen-mesajlari-gormewhatsapp-silinen-mesajlari-okuma

Benzer yazılar