Program Tanıtım

Tinder Benzeri Uygulamalar

Tinder Benzeri Uygulamalar

Tinder Benzeri Uygulamalar

Eğer Tinder uygulamasından sıkıldıysanız alternatif uygulamalar arıyorsanız bu yazımda Tinder alternatifi 2 tane uygulama anlatacağım.

1. TANTAN

Tinder Benzeri Uygulamalar

Tantan uygulaması

Bu uygulamaya Tinder'ın asya versiyonu diyebiliriz. Uygulamada pek Türk yok, uygulamada genel olarak asya tarafından kızlar var.

Konumunuzu Tinder'da olduğu gibi ücretli abonelik alırsanız değiştirebilirsiniz. Bunu ücretsiz yapmanın bir yolu var bu yol için bilgisayara ihtiyacınız var.

Bilgisayarınızı açtıktan sonra LDPlayer programını indirin. Google aramaya yazarsanız ilk çıkan siteden indirebilirsiniz.

LDPlayer programını indirdikten sonra açın ve sağ altta bulunan Konum simgesine tıklayın ardından gelen ekrandan istediğiniz ülkeyi seçin.

Not

Tantan uygulaması her ülkeyi algılamayabiliyor. Genel olarak Asya tarafında ki ülkeleri algılıyor. Mesela Filipinler, Tayland , Çin gibi.

Özellikler :

  • Günlük 120 beğeni hakkınız var
  • Her gece saat 01.00 saatinde beğenme hakkınız yenilenir
  • Sesli arama ve ses gönderme özelliği var
  • Görüntülü arama seçeneği yok (-)
  • Hesabınızı kamera ile doğrulayabilirsiniz.

Tavsiye

Eğer amacınız İngilizcenizi geliştirmek ise tavsiyem LDPlayer programını indirip konumunuzu Filipinler yapmak. Çünkü ben bu uygulamayı uzun zamandır kullanıyorum ve en çok eşleşmeyi Filipinler ülkesinde alabilirsiniz. Herkes için değişebilir, ben normalde günlük 5-8 eşleme alırken konumu Filipinler yapınca günlük 50 eşleşmeye kadar çıktı.

2. MeetMe

Meetme uygulaması

Bu uygulama en sevdiğim arkadaşlık uygulamasıdır çünkü hiçbir şeyde kısıtlama yok. İstediğiniz kadar kişiyle eşleşebilir, konumunuzu değiştirebilir, görüntülü arama yapabilirsiniz. Ve bunların hepsi ücretsiz. Uygulamada ücretli ne var diye soracak olursanız ücretli olarak Boost diye bir şey var.

Uygulamada birçok çeşit şey mevcut. Canlı yayın yapabilirsiniz. Canlı yayında çeşitli oyunlar var mesela rastgele kişiler canlı yayınıza katılabilir ve bu katılan kişiyi beğenebilir veya beğenmeyebilirsiniz. Bunun gibi birçok oyun mevcut.

Konumunuzu Profil>Düzenle>konum kısmından ayarlayabilirsiniz.

Özellikler :

  • Limitsiz eşleşme
  • Görüntülü arama seçeneği
  • Ücretsiz konum değiştirebilme
  • Canlı yayın seçeneği ve canlı yayında oyunlar
  • Hesabınızı kamera ile doğrulayabilirsiniz.
Etiketler:
meetme-konum-degistirmektantan-da-konum-degistirmektindertinder-benzeri-uygulamalaryabancilar-ile-konusmakyabancilarla-konusmak

Benzer yazılar